در اینجا من بالای 15 همه چیز برای دیدن در استانبول، در هیچ منظور خاص است. من این را انتخاب کردم چون آنها محبوب نیست، اما چون من فکر می کنم آنها ارزش دیدن و یا تجربه می کنند. بنابراین، برای مثال، من جهان مسجد کبود شامل نمی شود، اما نشان می دهد چیزی متفاوت است. من همچنین می خواهم برای جلب توجه به بسیاری از جواهرات پنهان، اغلب نادیده گرفته هنگام آماده شدن برای سفر خود را. لذت بردن!

رقص سما

این ممکن است مانند یک جاذبه توریستی نگاه کنید، اما این یک سرویس عبادت واقعی پیروان مولانا است. در طی این مراسم دراویش تبدیل شدن به یک پل ارتباطی بین خدا و انسان از طریق یک ترنس نماز ناشی از.

اگر چه بالا در استانبول بسیاری از بازدید کننده را به کارهای لیست، مردم اغلب به حال به آن جست و خیز در پایان به دلیل صندلی فروخته شد. آیا همان اشتباه را ندارد و رزرو صندلی خود را به خوبی در پیش است.

کتاب درویش رقص بلیط در پیش برای تضمین صندلی

مسجد ایاصوفیه

این پر زرق و برق، کلیسای تبدیل مسجد-تبدیل-موزه یکی از بزرگترین دستاوردهای معماری در جهان است. پس از سال ها از آثار مرمت، مسجد ایاصوفیه (آیا صوفیه) است که در نهایت داربست رایگان، شما را قادر به جذب شکوه و جلال خود را به عنوان آن را به معنای شد.

ایستاده در وسط شبستان بزرگ متناوب تحت 43 متر گنبد گسترده ای 65 متر بالاتر از سر مخالف اعتقاد خود را - و فیزیک که برای ماده. صعود تا رمپ مارپیچ برای رسیدن به گالری و در موزاییک بیزانس پر زرق و برق خیره، از جمله مسیح در کنار امپراتور کنستانتین نهم و همسرش ملکه زو.

کاخ توپکاپی

کاخ توپکاپی که حق یک چشم شما نمی توانید هزینه به دست در حالی که در استانبول. این مجموعه از دکه ها و غرفه های موجود توسط چهار حیاط سرسبز است که در آن نسل از سلاطین محل اقامت اصلی خود را برای تقریبا نیم قرن بود.

جاذبه های برتر در کاخ توپکاپی حرم ، یک قفس آراسته از ن سلطان ، گنجینه ای است که جواهرات تاج را ذخیره می کند (حاوی خنجر معروف توپکاپی) ، و اتاق اسلحه باعث تقویت هنرهای خوب عثمانی حتی در هنگام ساخت شمشیر و کمان ها

همچنین ، فراموش نکنید که برای راه اندازی منظره های نفس گیر از دریای مارمارا ، بسفر و شاخ طلایی ، راه را تا انتها پیاده کنید.

بسفر کروز

سفر به استانبول بدون سفر دریایی بسفور کامل نیست. نه تنها نمای زیبایی از این شهر را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه سواحل اروپایی و آسیایی از آبراه مشهور چیزهای زیادی برای ارائه دارند - کاخ ها و قصرهای قدیمی قرون قدیمی.

چندین سفر دریایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید: یکی کوتاه (به پل تعلیق دوم و عقب) ، یک بلند (تمام راه به دریای سیاه و عقب) و یک غروب آفتاب در تابستان.

دومی محبوب من بود ، اما قربانی موفقیت خود شد. این روزها ترجیح می دهم اگر به شما فشرده می شود ، تور کامل روز بوسفور یا نسخه کوتاه تر را انجام دهم.

مخزن باسیلکا

استانبول نه تنها از بالای زمین جذاب است بلکه زیرزمینی با مخزن ریحان (Yerebatan) نیز در زیر زمین قرار دارد. این قطعه نفیس از مهندسی بیزانس یک مخزن دیدنی زیرزمینی است که زمانی آب آشامیدنی را با قنات های بلغارستان فعلی به استانبول می آورد.

برخی با داشتن نور کم نور و موسیقی کلاسیک به صدای پس زمینه چکه شدن آب ، عده ای آن را عاشقانه می دانند ، در حالی که برخی دیگر آن را مانند کمی فریبنده تجربه می کنند.

پیاده روها را ببندید و ماهی ها را بین 336 ستون که از سقف حمایت می کنند شنا کنید. راه را تا انتها طی کنید تا سر مدوس را ببینید ، که به صورت پایه یکی از ستون ها به صورت وارونه قرار گرفته است.

بازار بزرگ استانبول

معامله شکار در Grand Bazaar استانبول. بیش از 500 سال قدمت دارد ، اما هنوز هم یکی از بزرگترین بازارهای تحت پوشش جهان است. 60 خیابان آن شامل کمتر از 5000 مغازه ، 60 رستوران ، فواره ، 12 مسجد و حتی یک مدرسه است.

برخی ادعا می کنند این یک دام توریستی نیست. مردم محلی هر روز اینجا می خرند اما شانس آنها این است که بهتر از شما چانه زنی کنند. این بازار به دلیل فرش ، چرم ، سرامیک ، سوغات و جواهرات بسیار مشهور است.

سخت نیست که در این هرج و مرج گم شوید ، بنابراین سعی کنید قبل از سرگردان شدن به یاد بیاورید که در کجا وارد شده اید

راهنمای سفر ، ,یک ,استانبول ,ها ,مسجد ,سفر ,که در ,است که ,خود را ,می کنند ,را بهمنبع

چگونه به درستی تعطیلات را در استانبول برنامه ریزی کنیم؟

معرفی بهترین غذاهای ترکی در آنتالیا

بهترین غذاهای ترکی در سفر به آنتالیا نوش جان کنید

بهترین ساحل های آنتالیا کدام اند؟

5 موردی که آرزو می کنم قبل از عزیمت به ترکیه بدانم

10 کار شگفت انگیز در آنتالیا

با 3 تا از بهترین مراكز خريد استانبول آشنا شوید

مشخصات

آخرین جستجو ها

گرافیک،هنر دیجیتال،طراحی روسآ موزیک : سایت دانلود آهنگ های فارسی ایرانی به زبان روسی کنکور 77 خرید و فروش بهترین خرما انجمن مافیا مجسمه فایبرگلاس | مجسمه رزین تجارت فروش لاستیک ارزان شرکت نگین سرما قیمت سنگ کف