همیشه تو سفر به ترکیه این سوال برام پیش اومده که چه غذای رو بخورم که مطابق با سلیقه و ذائقه ام باشه تا بتونم در کنار تفریحات بهترین نوع غذای رو بخورم. 

به رستوران های مختلفی در سفر به ترکیه سر زدم و بهترین رستوران ها در شهر آنتالیا را پیدا کردم اما در هرکدام از این رستوران ها که می رفتم منوهای متفاوتی وجود داشت. هرکدام تنوع غذای زیادی داشتند و بعضی از آنها کاملا شبیه ذائقه ما ایرانی ها بود و  بعضی ها اصلا برای ما خوش آیند نبود. 

اما در ادامه می خواهم خوشمزه ترین و بهترین غذاهای ترکیه را معرفی کنم اما فهمیدن اینکه کدام یک از آنها جزء بهترین ها هستند نیاز به تجربه بالای می خواهد. برای همین در سفر به ترکیه با انواع و اقسام غذاها آشنا شدم و دوست دارم بهترین ها را برای شما معرفی کنیم. 

1- شیش کباب ترکیه

کباب های ترکیه معروف و مشهور هستند و خیلی سخت که بخواهیم یکی از آنها را انتخاب کنیم. اما شیش کباب کمی متفاوت از بقیه کباب ها هست. دلیلش هم این که یک کبابی با گوشت بره و تازه هم هست. 

2- مانتی تجربه طعم متفاوت از غذا

شاید باور نکنید طعم عالی و خوشمزه ای که هیچ کجا دنیا نمی توانید آنرا تجربه کنید. مانتی مانند پاستا می ماند که سس خوشمزه ای روی آن ریخته شده است. 

3- شاک شوکای خوشمزه ترین غذای ترکی

یکی از خوشمزه ترین غذاهای ترکی است که در بیشتر مجالس ترکیه سرو میشود. یکی از مشهورترین و بهترین غذاهای ترکی است که بعنوان بهترین غذا شناخته شده است. 

4- کباب تنوری بره٬ بهترین و خوشمزه ترین غذای ترکیه

خوشمزه ترین نوع کباب که بصورت تنوری پخته میشود. به هررستورانی در شهر آنتالیا بروید خوشمزه ترین نوع از کباب در ترکیه مشهور است. کباب تنوری ترکیبی از گوشت یا مرغ با تخم مرغ و پنیر که طعم غذا را کاملا تغییر داده است که بهمراه سالاد سرو می شود. 

اینها تنها تعداد کمی از غذاهای محبوب در ترکیه به حساب می آید٬ پیشنهاد می کنم برای اینکه با بهترین غذاهای ترکیه آشنا شوید روی مقاله مورد نظر کلیک کنید

راهنمای سفر ترکیه ,خوشمزه ,  ,ها ,غذاهای ,کباب ,خوشمزه ترین ,بهترین غذاهای ,غذاهای ترکی ,یکی از ,و بهترین ,بهترین غذاهای ترکیهمنبع

چگونه به درستی تعطیلات را در استانبول برنامه ریزی کنیم؟

معرفی بهترین غذاهای ترکی در آنتالیا

بهترین غذاهای ترکی در سفر به آنتالیا نوش جان کنید

بهترین ساحل های آنتالیا کدام اند؟

5 موردی که آرزو می کنم قبل از عزیمت به ترکیه بدانم

10 کار شگفت انگیز در آنتالیا

با 3 تا از بهترین مراكز خريد استانبول آشنا شوید

مشخصات

آخرین جستجو ها

برودت forexnews معرفی کالا فروشگاهی قیمت ساخت شوت زباله قفس صبرم سر اومد شرکت فروش تجهیزات آزمایشگاهی باکیفیت و ارزان اجاره انواع خودروهای ایرانی و خارجی دانلود کتاب و جزوات دانشجویی سفارش اینترنتی آیفون تصویری